Gross Technical Support - wsparcie dla biznesu
Brak wyników

Oferty pracy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować.

Ekspert ds. Technicznych w GROSS

Regiony na które poszukujemy w/w eksperta to województwa:

  • Łódzkie
  • Pomorskie
  • Mazowieckie
  • Śląskie
  • Małopolskie

Zakres obowiązków Eksperta ds. technicznych

Twoje główne zadania obejmują:

  • Realizację założonych celów sprzedażowych
  • Budowanie długotrwałych, partnerskich relacji z klientami
  • Zapewnianie klientom fachowego doradztwa w doborze odpowiednich produktów i usług marki GROSS
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i proponowanie im optymalnych rozwiązań oraz systemów GROSS
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z obecnymi klientami i zapewnianie im wysokiej jakości obsługi
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, w szczególności wśród zakładów przemysłowych i produkcyjnych, w warsztatach mechanicznych i obsługi samochodów osobowych, w firmach usługowych i serwisowych, w firmach produkujących konstrukcje stalowe
  • Opracowywanie atrakcyjnych ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów
  • Prowadzenie skutecznych negocjacji na różnych szczeblach, aby osiągać korzystne dla dwóch stron warunki współpracy
  • Zapewnianie najwyższej jakości obsługi klienta, budując pozytywny wizerunek firmy
  • Reprezentowanie firmy w sposób profesjonalny i budujący zaufanie klientów

Podsumowując, Twoja rola to kompleksowa opieka nad klientami z branży technicznej, realizacja ambitnych celów sprzedażowych oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Motywacja do pracy oraz wytrwałość w dążeniu do celu
  • Umiejętność budowania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B
  • Wykształcenie minimum średnie - preferowane techniczne

Co oferujemy jako GROSS:

  • Przyjazną i rodzinną atmosferę pracy - uważamy, iż nasi pracownicy są dla nas najważniejsi,
  • Program wdrożenia (onboarding) gdzie przede wszystkim poznasz naszą kulturę organizacyjną, ofertę naszych produktów i usług oraz model biznesowy
  • Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie
  • Jasne zasady wynagrodzenia z motywującym systemem premiowania
  • Samochód służbowy z segmentu B/C - również do użytku prywatnego
  • Szkolenia podnoszące kompetencje w gronie trenerów z Polski i z zagranicy
  • Możliwość rozwoju na różnych szczeblach, w GROSS zbudujesz indywidualną ścieżkę zawodową w oparciu o swoje najmocniejsze strony i osiągnięcia
  • Narzędzia pracy takie jak: telefon, tablet oraz laptop.
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na zakup produktów i usług marki GROSS
  • Szybka ścieżka komunikacji i decyzyjności, w kontekście podejmowania wyzwań biznesowych
  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym

Podsumowując jesteśmy polską, dobrze zorganizowaną i prężnie rozwijającą się firmą, której produkty są już obecne na rynku europejskim. Opieramy się na wartościach spójnych z kulturą organizacyjną spółki GROSS. Tworzymy niekorporacyjną atmosferę, gdzie każdy pracownik ma swoje zdanie - aplikuj do GROSS.

Wgraj CV